Husova 83
Revitalizace rodinných a panelových domů
Zubní ordinace D. Vision
Rodinný dům - Sibřina
Husova 83

Objednatel:

Město Sázava

Školská 194

285 06 Sázava

Projektant:

Ing. Marcel Coufal

Nerudova 696

349 01 Stříbro

Termín zahájení:

01.01.2008

Termín dokončení:

31.10.2008

DASKO, s.r.o., jako generální dodavatel, provedlo rekonstrukci původního bytového domu, kde stavebními úpravami vzniklo 6 nových bytových jednotek o dispozičním řešení 1 + 1 (v 1.NP) až po 3 + kk (v podkroví).

Nejprve byly provedeny bourací práce, které spočívali zejména ve výměně střešní krytiny, po sejmutí střešní krytiny bylo rozhodnuto i o bourání krovu.

Odstranili se nevyhovující podlahové konstrukce a povrchové úpravy stěn. Byly provedeny nové podlahy v 1., 2.NP v kombinaci s liaporovým zásypem a deskou z beton. mazaniny, v podkroví potom lehká dřevěná konstrukce v kombinaci z nehořlavých desek Amroc a desek OSB.

Podkrovní byty jsou provedeny z SDK s protipožární úpravou. Byla provedeny nové povrchové úpravy stěn, podlah i stropů. Finální vrstvu podlah tvoří keram. Dlažba a PVC.

Stěny byly nově omítnuty a vymalovány, stropy jsou tvořeny SDK podhledy.

Dále byla provedeny zcela nové rozvody elektroinstalace, ÚT, vodovodu a kanalizace vč. Připojení bytového domu na jednotlivé sítě. Byla provedena oprava fasády tak, aby byl co nejvíce zachován původní vzhled domu

Revitalizace rodinných a panelových domů

DASKO, s.r.o. je osvědčený partner pro provedení revitalizace jak panelových tak rodinných domů.

Jako generální zhotovitel je schopno zajistit komplexní dodávku v oblasti výměny oken, provedení střešních souvrství i kompletní zateplení fasád od projektové dokumentace až po projednání s úřady.

O správném provedení svědčí i to, že zaměstnanci firmy každoročně podstupují školení v oblasti provádění zateplení objektů u renomovaných firem zabývajících se touto problematikou.

Zubní ordinace D. Vision

Projektant:

a1architects

Dobrovského 8

170 00 Praha 7

Termín zahájení: 01.08.2009

Termín dokončení: 20.12.2009

DASKO, s.r.o. na konci roku 2009 dokončilo rekonstrukci zubní ordinace v Blanické ulici v Praze 3. Jedná se o dvě zubní ordinace a ordinaci zubní hygienistky.

Zubní ordinace společně sdílejí místnost, kde probíhá mytí nástrojů a jejich sterilizace a další přípravy. Na rohovou ordinaci navazuje i velký lékařský pokoj s vlastním hygienickým zázemím, šatnou a kuchyňkou.

Tento pokoj je navržen, tak aby mohl příležitostně sloužit i pro přespání lékařů.

Součástí zdravotnického zařízení je i druhý (malý) lékařský pokoj se zázemím společným i pro recepci.

Stavební práce zahrnovali kompletní statické zajištění domu (podchycení ocel. Prvky mezibytových příček v šesti nadzemích patrech nad zubní ordinací), bourací práce, nové příčkování z SDK systému.

Jako generální zhotovitel zajišťovalo DASKO, s.r.o. i rozvody TZB (voda, kanalizace, plyn a elektro – silnoproud i slaboproud), dodávku a montáž jak atypického tak standardního interiéru. Stěny jsou tvořeny skleněným obkladem z mozaiky, na podlaze je položeno antistatické PVC, v sociálním zázemí keramická dlažba.

Práce probíhali podle odsouhlaseného harmonogramu prací.

Rodinný dům - Sibřina

Na jaře roku 2016 jsme prováděli rekonstrukci rodinného domu v obci Sibřina nedaleko Prahy-Koloděje. RD z roku 1936 byl v průběhu let několikrát dostavován a upravován. Nový majitel si přál celý prostor opticky zvětšit a projasnit. Byl vybourán velký průchod z obývacího pokoje do kuchyně, původní schody v objektu byli vybourány a nahrazeny novými. Více fotek naleznete na našem FB

Provedená práce:
– demontáž palubkového stropu
– škrábání omítek
– vybourání nového průchodu do kuchyně
– nové omítky
– vybourání dlažby v chodbě a zádveří
– sádrokartonové podhledy
– SDK stěny v podkroví
– nová dlažba
– ZTI

Menu